Image by Charlotte Noelle

טיפים לנוסע

במהלך חופשת הקיץ, החגים או בכלל, ישראלים רבים יוצאים לחופשה בחו”ל. אם גם אתה בין הנוסעים לחו”ל, אספנו עבורך מספר עצות לחופשה רגועה ובטוחה בחו”ל

לקראת הטיסה

קנית כרטיס טיסה, הזמנת מלון, ארזת מזוודה והחופשה בחו”ל כמעט מתחילה – חשוב לוודא שרכשת ביטוח נסיעות לחו”ל לך ולנוסעים איתך.

העיקר הבריאות

שוהה בחו”ל ולא מרגיש/ה טוב? ניתן לגשת לרופא מקומי או לבית החולים – לפי הצורך ולפי מצבך הבריאותי. לרשות הרוכשים ביטוח נסיעות לחו”ל עומד מוקד חירום רפואי דובר עברית, הפועל 24 שעות ביממה. מוקד זה יעמוד לצידך במהלך שהותך בחו”ל ויסייע לך בקבלת המידע והטיפול הרפואי הנדרש. במקרים בהם יש צורך בשירותים רפואיים בחו”ל, ינחה אותך המוקד הרפואי מה עליך לעשות וילווה אותך לכל אורך הדרך.

המזוודה והמטען

גניבת המטען, הבגדים והציוד שלקחת עימך לחו”ל יכולים לגרום לאי נעימות רבה. לפני צאתך לחו”ל ודא/י שצירפת תג עם פרטייך האישיים (שם, כתובת, מספר טלפון בישראל) למזוודה ולתיק הנסיעות. בהגיעך לחו”ל, יש לוודא שהשארת את המזוודה והציוד במקום מספיק בטוח. חדר נעול במלון, כספת או נעילת התיק עם מנעול הם רק חלק מהאפשרויות לשמירה על מטענך. לקחת פריטים יקרי ערך כגון: תכשיטים, מצלמה, מחשב נישא…? אותם יש להחזיק בתיק יד הצמוד אליך או לשאת על גופך. אם למרות ששמרת והשתדלת המטען בכל זאת נגנב – יש לפנות לתחנת המשטרה בחו”ל ולקבל אישור על גניבת המטען.

הדרכון

במקרה של אובדן או גניבת הדרכון, יש לגשת לתחנת המשטרה המקומית בחו”ל, לדווח על המקרה ולקבל אישור משטרה על האובדן או גניבת הדרכון. עם אישור זה יש לגשת לנציגות הישראלית הקרובה ולבקש שתנפיק עבורך מסמך נסיעה חלופי שישמש כדרכון.

מסמכים, קבלות – מה עושים עם כל זה?

חשוב מאוד לשמור את כל המסמכים, הקבלות והאישורים המקוריים שניתנו לכם עבור מקרים שמכוסים במסגרת ביטוח הנסיעות לחו”ל. מסמכים אלו יחסכו לך זמן רב וישמשו אותך במקרה של הגשת תביעה. בנוסף תדאגו לשמור את מספרי הטלפון של מוקד החירום אותם תקבלו בעת ביצוע הפוליסה.

אז הכי בטוח – ביטוח

נוסעים לחופשה בקלאב עם הילדים? נוסעים לטיול תרמילאים? מתכוונים לטייל במוזיאונים ואתרים באירופה? לא משנה לאן נוסעים – חשוב להיות מוגנים בצורה המקיפה והמתאימה ביותר לאופי הנסיעה. ולמה הכוונה? ביטוח נסיעות לחו”ל של קבוצת INS מעניק כיסוי במקרה של אירועים שונים שקרו בחו”ל. למשל: כיסוי ההוצאות הרפואיות במקרה של אשפוז בבית חולים בחו”ל, כיסוי הוצאות עבור טיפול חירום בשיניים, כיסוי הוצאות במקרה של גניבת ואובדן המטען, ביטול הנסיעה הטסה רפואית לישראל ועוד מקרים רבים.

נשמח לעמוד לשירותך, למסור לך את כל הפרטים והמידע הנדרש ולהתאים לך ולנוסעים איתך את חבילת הביטוח שמתאימה במיוחד לך. אנו מאחלים לך נסיעה טובה ובטוחה וחופשה נעימה !

חשוב לזכור:
>  יש להתאים את תנאי הביטוח לצרכי המבוטח הספציפיים, ביעד הנסיעה, במטרת הנסיעה ובתקופת השהייה. התאמת הביטוח לצרכי המבוטח חשובה יותר מהמחיר, ולכן לא פעם יהיה עדיף לשלם יותר על הביטוח כדי לנסוע בראש שקט.
>  קיימת תכנית ביטוח מיוחדת לבעלי עסקים ועובדיהם המאפשרת לרכוש “מאגר ימי ביטוח” מראש ולהפעיל הביטוח בהודעה מראש לפי פרטי הנוסע והנסיעה בתכניות ביטוח אלה, מתבצע בתום תקופת הביטוח דיווח של המבוטח באשר לימי הנסיעה בפועל, ובהתאם מתבצעת התאמה בפרמיה.
>  כול האמור לעיל בגדר הסבר כללי בלבד, התנאים והכיסויים כפופים למפורט בפוליסת הביטוח.